Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Święto Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia

                   Dnia 23 listopada grupa „Leśna Gromada” zaprezentowała przedstawienie z okazji Dnia Pluszowego Misia. W spotkaniu uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne oraz dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Bratek” z Barlinka i Laskowa.

Spotkanie rozpoczęto piosenką „Pokochaj pluszowego misia”, która to piosenka znalazła się w stałym repertuarze corocznych obchodów tego święta.

Na początku spotkania przedstawiono i zapoznano dzieci z historią Pluszowego Misia.

Dzieci z „Leśnej Gromady” przedstawiły wierszyki i piosenki mówiące o znaczeniu misia, jako przyjaciela każdego dziecka. Zatańczyły do piosenki „Mój miś pluszowy” oraz „Dwa małe misie”.

Było tez zadanie polegające na rysowaniu misia według instrukcji. O  wykonania tego zadania poproszono panią Dyrektor, która sprostała temu wyzwaniu i narysowała misie, które to rysunki trafiły, z pierwszego spotkania jako upominek dla dzieci żłobkowych, zaś z drugiego spotkania z udziałem dzieci z „Bratka” do dzieci z tego przedszkola, jako pamiątka ze wspólnego spotkania integracyjnego. Pokolorują ten rysunek według własnego pomysłu.

Wspólne świętowanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze, a na koniec spotkania wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie z dziećmi z „Bratka”.

Data dodania: 2018-11-27 12:29:46
Data edycji: 2018-11-30 12:01:55
Ilość wyświetleń: 373

"Wszystkiego, co naprawdę warto wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu"

Robert Fulghum
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej