Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Wycieczka do teatru

Wycieczka do teatru

Dnia 23 października  dzieci z grupy Krasnale I oraz Krasnale II wybrały się na wycieczkę do Tetaru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie, na spektakl pt. ,,Wirus świrus i cała reszta.” 

„Wirus Świrus i cała reszta” to  klasyczna baśń, której bohaterowie przeżywają rozliczne i niezwykle wciągające przygody, jak i bardzo współczesna przypowieść pedagogiczna dotyczącą niebezpieczeństw związanych z plagą dzisiejszych czasów: uzależnieniem od tecnologii.

Aktorzy, prawdziwa scena, reflektory świateł, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę przedszkolaków, wywołały na  twarzach dzieci prawdziwy zachwyt. Była to nasza pierwsza wspólna wizyta w teatrze.

Po obejrzeniu przedstawienia mieliśmy okazję  poznać teatr od środka – dowiedzieliśmy się ile osób pracuje przy obsadzie spektaklu, za co są odpowiedzialni, a także  zwiedziliśmy magazyny, gdzie przechowywane są rekwizyty i pracownie plastyczną, w której są przygotowywane. Na koniec zrobiliśmy sobie razem z aktorami pamiątkowe zdjęcie. To był udany dzień.

 

                                                                                     Krasnale I

                                                                                     Krasnale II

Data dodania: 2018-10-29 19:41:33
Data edycji: 2018-10-29 19:47:04
Ilość wyświetleń: 310

"Wszystkiego, co naprawdę warto wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu"

Robert Fulghum
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej